Kim jesteśmy?

Studio finansów jest niezależną firmą doradztwa finansowego, którą tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Większość z nas wywodzi się z branzy hipotecznej i handlu nieruchomościami. Jesteśmy samodzielną i niezależną firmą z rzeszą zadowolonych klientów, dla których przygotowaliśmy indywidualne oferty. Firma powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku, powstała aby dotrzeć do szerszej grupy klientów. Naszym celem jest kompleksowa obsługa zarówno osób fizycznych jak i firm oraz dostarczenie im najwyższej jakości usług. Posiadamy bardzo dobre relacje z bankami i największymi w Polsce brokerami finansowymi oraz od lat pracujemy z developerami z rejonu Wrocławia i Dolnego Śląska. Nasi doradcy pomogą bezpłatnie uzyskać najlepsze rozwiązanie w oparciu o Państwa potrzeby w zakresie szeroko pojętych finansów. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za najlepszą sprzedaż kredytów hipotecznych.

Co nas wyróżnia?

  • Wysoko wykwalifikowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży finansowej.
  • Reprezentujemy klienta, nie bank, ponieważ nie jesteśmy związani kapitałowo z żadną instytucją finansową.
  • W swoim portfelu posiadamy ponad 30 instytucji finansowych, co daje pewność przeglądu prawie całego rynku finansowego.
  • Dostosujemy swój czas do Państwa potrzeb, nie jest dla nas problemem spotkanie się z Państwem w nietypowych godzinach.
  • Nie pobieramy absolutnie żadnych opat za nasze usługi, oszczędzają więc Państwo nie tylko swój czas na porównanie ofert instytucji finansowych, ale i swoje pieniądze.